Subiektywny przewodnik po świecie designu i wzornictwa...
środa, 25 marca 2009
THINK!

Stefan Sagmeister, Paula Scher and Milton Glaser, Think!

Dobre pomysły mogą przyjśc do głowy wszędzie, dlatego bardzo podoba mi się kampania wymyślona przez Stefana Sagmeistera, Paula Schera i Miltona Glasera, która ma zachęcać ludzi to kreatywnych pomysłów, dając im zarazem miejsce by je spisać.

via: ad goodness

 

D.I.Y

Ben Wilson, Chairfix

Ben Wilson, Chairfix

Ben Wilson, Chairfix

Zrób to sam! czyli Ben Wilson i jego krzesło Chairfix.
via: www.benwilsondesign.co.uk

czwartek, 19 marca 2009
PRZERWA NA REKLAMĘ

 

 
Reklama Na Blogach
poniedziałek, 09 marca 2009
BLOG 24
pRZECIER
I jeszcze jeden polski blog. Tym razem będzie apetycznie... bo twórca przecieru postawił sobie za zadanie, by jego blog w smaczny sposób prezentował tematykę dizajnu, reklamy i sztuki. Jak sam pisze: Postawiłem sobie kilka nowych zadań. Tutaj będę realizował cele. Pod płaszczem z przecieru zaserwuję kilka ważnych potraw. Skupię się na kuchni najsmaczniejszej. Tylko najbardziej aromatyczne porcje. Z odrobiną goryczy, z dużą satysfakcją. Bez obietnic, dalej. A że do tak smakowitego opisu nic już nie trzeba dodawać zatem odsyłam na przecier.tumblr.com i dopisuję blog do Listy polskich blogów o dizajnie.
BLOG 23
don't stop design
 
Don't stop design to prowadzony przez Agnieszkę Mazur  blog, kolejny już do listy Polskich blogów o designie. Od niedawna stała pozycja w mojej przgladarce rss'ów.
Zakładki:
DESIGN
INSTYTUCJE
POLSKIE DIZAJNERSKIE
PROJEKTANCI
RETRO
WNĘTRZA
Reklama na blogach - Blogvertising.pl